Журі

Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю

 

ПЛІШ Богдан Йосипович
Пліш Богдан Йосипович

З 2002 року – художній керівник і диригент камерного хору «Кредо». Колектив – володар Гран-Прі 44 Міжнародного хорового конкурсу у м. Толоса (Іспанія, 2012), фіналіст Гран-Прі Європи у хоровому співі (Ареццо, Італія, 2013). Концерти хору проходили в Берліні, Амстердамі, у філармонічних залах Києва, Львова, Донецька, Ужгорода та ін.
У 2013 році Б.Пліш отримав звання «Заслужений діяч мистецтв України» та також був призначений на посаду головного хормейстера Національної опери України. Разом з роботою у театрі, Б.Пліш поєднує творчу діяльність у якості диригента в Національному ансамблі камерної музики ім. Б. Лятошинського. Володар Гран-прі III Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів (2005.), Лауреат Державної премії ім. Л. Ревуцького.

Марко Антоніо Угальде
Марко Антоніо Угальде

Диригент з Мехіко. Заснував і, серед іншого, і очолив дитячий хор німецької школи в Мехіко - вокальний ансамбль «Ars Cantata» і студентський хор «Staccato» - Національного університету Мексики UNAM.
Марко Угальде (Marco Antonio Ugalde) був призначений професором в проекті для навчання нових хорових диригентів у всій Мексиці. У 2003 році виступив в якості гостя «Centennial Choir» для концерту, представленого Лучано Паваротті в Мексиці. З 2016 по 2018 рік він є одержувачем гранту Національного фонду культури і мистецтв (FONCA), який дає йому можливість здійснювати проекти дослідження та просування музики XX і XXI століть, особливо мексиканської музики.

Алессандро ПEНТО
Алессандро Пенто

Алессандро Пенто в даний час веде курси підвищення кваліфікації класичного вокалу і сучасного співу, майстер-клас “Від романтизму до реалізму”.
З раннього віку він бере участь у важливих оперних постановках: 2000 року співпрацював з Академією Чігіана з Сієни під керівництвом Г. Джельметті, в листопаді 2001 року відвідує слухання у Національній академії Санта Чечілія (Рим) для постановки «Леді Макбет» Д. Шостаковича, в тому ж році інтерпретує сучасну оперу “Pinocchio”, інтерпретує Джеронімо в опері “Таємний шлюб” Д. Чимароза, режисер Х’ю Грегорі; Плідна його співпраця в концертах з оркестрами:Sofia festival orkestra, італійський Міжнародний оркестр, Філармонійний оркестр Бакеу, Orchestra Internazionale di Arad, Orchestra Sinfonica del Venezuela, Orchestra Sinfonica Abruzzese.
Алессандро Пенто кваліфікований різними фоніатрами як ліричний тенор, але володіючи великим діапазоном голосу від природи, він має можливість виконувати ролі баритонів. Був високо оцінений великими режисерами.
В 2009 році співає в театрі Teresa Carreno Caracas (Венесуела) для концерту під назвою “Italia sempre” на честь річниці народження Італійської Республіки (концерт транслювався по всьому світу).

Сарібек (Сар) Саргсян
Сарібек (Сар) Саргсян

Соліст тріо «Тріумф» державної філармонії Вірменії (Єреван), oфіціальний представник міжнародних асоціацій «Chorus Inside International» і «World Association of Performing Arts» в Польщі (Варшава).
У 2007 закінчив вокальне відділення Єреванській держ. консерваторії ім. Комітаса, в 2008 закінчив аспірантуру Єреванській держ. Консерваторії (Республіка Вірменія).
Лауреат і володар Гран-прі багатьох міжнародних фестивалів і конкурсів. Концертами виступав в Арцах, Вірменії, Грузії, Росії, Україні, Болгарії, США, ОАЕ, Польщі, Італії, Хорватії, Литві, Іспанії, в Китаї і в інших країнах.
Спільно з академічними виступами розвиває діяльність в естрадному жанрі.

Фабіо Д ‘Орацио
Фабіо Д ‘Орацио

Хормейстер, органіст, клавесиніст.
Головний хормейстер театру Маручіно в Кьєті з березня 2002 року.Три кваліфікації діяльності як музиканта. Мав активну концертну діяльність, як соліст і в якості запрошеного диригента в Італії та за кордоном: Франція – Швейцарія – Німеччина – Австрія -Угорщина – Польща – Португалія – Іспанія – колишня Югославія (Всесвітній фестиваль молоді) –Люксембург (Радіо Люксембург) – Бельгія – Голландія – Греція – Туреччина – США – Ізраїль, Мальта, Чехія, Росія. Капельмейстер в Папській Регіональній семінарії Кьєті і професор духовної музики та григоріанського хоралу в Папському Лютеранському університеті в Римі і художній директор Театру Marrucino Кьєті. Обіймав посаду директора хору курсів підвищення кваліфікації в Міжнародному університеті в місті Сульмона. Художній керівник Міжнародного фестивалю «Ліричні голоси Tocco да Casauria»,названий на честь тенора Маріо Ланца і міського фестивалю органної музики Васто, був концертмейстером Камерного оркестру театру Marrucino і ансамблю віртуозів.

Ілларія
Ілларія

Українська співачка, композитор, викладач.
У своїх піснях та виконавській манері ILLARIA сміливо поєднує фольклорні мотиви із сучасними музичними тенденціями. А за любов до української лірики та народних пісень артистку часто називають «душею країни». За 10 років сольної кар'єри самостійно створила і видала 3 сольні платівки, взяла участь у численних телепроектах, стала півфіналісткою II сезону вокального шоу "Голос країни" та учасницею Національних відборів пісенного конкурсу "Евробачення" 2014, 2017 та 2018. Разом зі своїм однойменним гуртом ILLARIA перемогла у XII Всеукраїнському фестивалі "Червона рута" та взяла участь у кращих фестивалях країни, таких, як "Atlas Weekend", "Трипільське коло", "Гоголь-фест", "Країна мрій", тощо. Побувала з концертами у Казахстані, Польщі, Італії, Великобританії, Канаді. Працювала у складі журі конкурсів: "Коронація слова", "Сонце за нас", "Яскраві діти України". Також була у складі дрім-тім Олега Скрипки у першому сезоні "Голос. Діти" та національного журі "Дитячого Євробачення 2014" та "Євробачення 2017", викладає вокал у КІМ ім. Р.М. Гліера та започаткувала свою власну вокальну майстерню.

Давид Джимшиташвілі
Давид Джимшиташвілі

1993-2013 р — соліст музичного ансамблю «Квінтет Урмулі», який за 20 років записав шість альбомів. Квінтет «Урмулі» сміливо можна назвати віртуозами Тбілісі. Цей квінтет, який був створений в 1993 році, відразу знайшов своїх шанувальників завдяки своєрідному баченню музичної грузинської культури і віртуозній манері виконання. Коріння народних грузинських мелодій сягають часів середньовіччя, але у виконанні квінтету ця музика звучить несподівано сучасно і актуально. Квінтет «Урмулі» відомий у всьому світі: ними проведено понад 500 концертів у Німеччині, Австрії, Франції, Швейцарії, Іспанії, Канаді, Польщі,Великобританії та інших країнах. І кожен з цих виступів ставав подією в культурному житті тієї чи іншої країни.
Грає на унікальних народних музичних інструментах ручної роботи, які поширені в різних куточках Грузії. Так, саламуром, пандурі, дудуки — інструменти, які представляють музичну культуру східної Грузії, а чонгурі, чунірі, чибоні — західні частини країни.

РУСОВА Тетяна Миколаївна
Русова Тетяна Миколаївна

Українська співачка, завідувачка відділу естрадного вокалу, викладач-методист Київського інституту музики імені Р.Глієра. Найвідоміші пісні — «Моя любов, моя земля», «Червона троянда», «В краю дитинства», «Дві колії поза містом», «Журавочка», «Паморозь», «Чого квіти не в’януть», «Часу не гай». Її вихованці — Катерина Бужинська,Тіна Кароль,Злата Огневич, Василь Бондарчук, Мята.

ШВАЧКА Анжеліна Олексіївна
Швачка Анжеліна Олексіївна

Народна артистка України (2012 р.).
Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2016 р.).Народна артистка України (2012 р.).
Володарка Гран-прі, відзнак і премій відомих європейських та українських вокальних конкурсів.Народна артистка України (2012 р.).
Закінчила Національну музичну Академію України ім. П. І. Чайковського (1997, клас нар. арт. СРСР, проф. Г.О.Туфтіної). З 1993 – солістка опери Національної опери України. Виконавиця майже всіх відомих світовій оперній спадщині партій для мецо-сопрано. Виступала з сольними концертами в Азербайджані, Литві, на сцені Національної філармонії України. Брала участь в Оперних фестивалях у Росії, Швеції, Канаді та Франції.Знялася у художньому фільмі «Запорожець за Дунаєм» у ролі Катерини ІІ.Співала на оперних сценах Швейцарії, Голландії, Німеччині, Іспанії, Литви, Латвії, Естонії, Туреччини та інших країнах.Гастролювала у США, Данії, Італії, Німеччині, Швейцарії, Польщі, Угорщині, Франції, Голландії, Бельгії, Японії та інших країнах.Народна артистка України (2012 р.).
Нагороджена орденом «Зірка Італії» (2016 р.).

ПОНОМАРЕНКО Іван Вікторович
Пономаренко Іван Вікторович

Народний артист України. Соліст Національної опери України імені Т.Г. Шевченка. Професор Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Лауреат Всесоюзного конкурсу вокалістів ім. М. Глінки (1973, 1 премія), та У Міжнародного конкурсу вокалістів ім. П.Чайковського (1974, 1 премія, Золота медаль). Закінчив Одеську консерваторію у 1974 році (клас професора О. Благовидової). У 1971 – 1981 рр. – соліст Одеського, з 1981 – Київського театрів опери та балету. Володіє голосом широкого діапазону, приємного оксамитового тембру. Має записи на радіо, телебаченні.

ТОЛМАЧОВ Рубен  Владиславович
Толмачов Рубен Владиславович

У 2009 році нагороджений званням заслуженого артиста України.
По закінчені аспірантури 2000 році викладає (з 2010 виконує обов’язки доцента) диригування та спеціальні дисципліни на кафедрі хорового диригування Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського.) З 1993 року працює (з 2001 керує) хоровою капелою хлопчиків та юнаків «Дзвіночок»,з якою є лауреатом численних міжнародних конкурсів та фестивалів. Також з1993 року –соліст та аранжувальник вокального гурту « ManSound » – найвідомішого акапельного бренду України. Переможець Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів (Київ 2001 р.). член журі міжнародних конкурсів («Слов’янський Базар» Вітебськ 2005- 2009, «Поющий Мир» Петербург 2007-2010). Автор численних аранжувань та композицій для хору та вокального ансамблю. Директор фестивалю «Музичні зустрічі». Головний хормейстерукраїнського телевізійного проекту «Сlasch of the choirs»

Йозеф Андраш Варі
Йозеф Андраш Варі

Генеральний директор організації «Renaissance» в Угорщині , яка вже 15 років займається проведенням міжнародних фестивалів та конкурсів в Угорщині , Болгарії , Словаччині , Турції для різних вікових категорій та номінацій :«Аеда-Європа» Угорщина, (Балатонфюред-Відень-Братислава-Будапешт), «Різдвяні вогні» Угорщина, м. Будапешт, «Cantus» Болгарія , м. Каварна, «Нєптун запрошує в гості» Болгарія , м . Каварна, «Кубок Угорщини з сучасного танцю» БАЛАТОН – БУДАПЕШТ – ВІДЕНЬ, «Балатон-мистецтво-молодість» БАЛАТОН – БУДАПЕШТ – ВІДЕНЬ, МЕГА ПРОЕКТ «ДОЛИНА МИСТЕЦТВ», «Золота осінь » Угорщина, м. Будапешт.

СКОПІЧЕВА Наталія Михайлівна
Скопічева Наталія Михайлівна

Викладач вокалу вищої категорії Гомельського Державного коледжу мистецтв ім. Нестора Федоровича Соколовського. Має відзнаку «Кращий викладач року». Керівник зразкової студії «Еві-Нс». Її вихованці були учасниками «Дитячої Нової хвилі», Дитячого Євробачення та інших престижних конкурсів Білорусі і закордоном. Випускники стали провідними співаками і акторами Білоруського театру опери і балету, театру комедії, деякі продовжили свій музичний шлях в Італії та Німеччині

КІЛЬЧЕНКО Вілен Олегович
Кільченко Вілен Олегович

Соліст Київського джазового акапельного секстету «ManSound» (з 2011р.). Викладач естрадного співу у Київській муніципальній академії естрадного і циркового мистецтв (2015-2017р.). Півфіналіст телепроекту «Україна Має Талант 2», у складі чоловічого акапельного ансамблю ConCord. Учасник телевізійного вокального проекту Голос Країни-6.

ЗАЙЦЕВА АІДА НАБІЇВНА
Зайцева Аіда Набіївна

Народна артистка України. 1982-1988 – хор хлопчиків та юнаків „Дзвіночок” (з 1983 р. – художній керівник). 1988 – по теперішній час – головний диригент хору хлопчиків та юнаків Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім.Л.Ревуцького. З 2001 р. працює викладачем НМАУ ім.П.Чайковського. Хор хлопчиків ім.Л.Ревуцького здобув звання Лауреата у багатьох Міжнародних фестивалях мистецтв в Угорщині, Великобританії, США, Німеччині, Іспанії, Італії, Республіки Білорусь, Польщі, Роcії, тощо. Був учасником програм радіо та телебачення України, Росії, США, Великої Британії. Зайцева А.Н. активно працює у складі Оргкомітету клубу хормейстерів «Тоніка», є головою правління Благодійного фонду «КАНТ».

ШВЕД Михайло Богданович
Швед Михайло Богданович

Лауреат премії імені Л.Ревуцького (2011). Кандидат мистецтвознавства (2006). Член Національної Спілки композиторів України (2003).
Від 2011 р. – заступник директора Департаменту формування державної політики у сфері культури, мистецтв та освіти – начальник управління мистецтв. Від 2011 року викладач НМАУ ім. П.І. Чайковського та ЛНМА ім. М.В. Лисенка.
Нагороджений відзнакою Міністерства культури України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» (2012), медаллю „20 років незалежності України” Міжнародного академічного рейтингу популярності „Золота фортуна” (2011), почесними грамотами Міністерства культури і туризму України (2009) та голови Львівської облдержадміністрації (2002), стипендіат Київського міського голови (2009) та Міжнародного благодійного фонду “Смолоскип” (2000-2002 рр.).

НЕХОТЯЄВА Наталія Миколаївна
Нехотяєва Наталія Миколаївна

Відмінник освіти України, Заслужений працівник культури України, художній керівник та диригент Лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, народного художнього колективу «Дитяча опера» у м. Києві.

ВЕЖНЕВЕЦЬ Ірина Леонідівна
Вежневець Ірина Леонідівна

З 1987 по 1989 — солістка-стажист Національної опери України, стажування у Великому театрі. Робота в якості солістки опери, викладача вокалу та камерного співу (вокальний факультет інституту музики ім. Р.Глієра), викладач вокального факультету Академії ім. Чайковського (Київ), викладач вокалу та вокального ансамблю театрального коледжу артистів кіно і театру, художній керівник народної оперної студії Міжнародного центру культури і мистецтва «Жовтневий палац» (Київ). Досвід режисерсько-постановочної роботи. Великий досвід гастрольної роботи:численні ангажементи в якості солістки опери, концертних програм, сольних концертів у країнах Європи, Північної Америки, Азії.

КРУТЬКО Ніна Вікторівна
Крутько Ніна Вікторівна

Старший викладач кафедри вокально-хорової майстерності факультету культури і мистецтв Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя.
Лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасної пісні (Молдова, Україна, Естонія,Росія,Хорватія). Веде активну концертну діяльність та бере участь у багатьох престижних мистецьких акціях. За 27 років творчої діяльності увійшла до когорти провідних вокалістів Чернігівщини. Нагороджена багатьма грамотами та дипломами Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, Ніжинського управління культури і туризму,Чернігівського Головного управління культури,туризму та охорони культурної спадщини. Обрана громадою міста Ніжина на звання «Людина року – 2003».
Керівник зразкового театру естрадної пісні «Vivat».

Карен Зограбян
Карен Зограбян

З 2013 працює в Вірменському Державному Академічному Театрі опери та балету ім. Олександра Спендіаряна в якості соліста. Багато сольних концертів.
У 2012 брав участь в Грузії в конкурсі «Harmony» і нагороджений Гран-прі. У 2012 брав участь в Болгарії в чемпіонаті світу «World Folk 2012» і нагороджений Золотою медаллю, Золотий Орфей. У 2012 отримав листи подяки від Міністерства культури. У 2013 році брав участь в Іспанії на фестивалі класичного конкурсу «Marathon of Talents » і нагороджений знову Гран-прі. Зараз є президентом «Tenor World Association of Arts».

ДЯЧЕНКО Олександр
Дяченко Олександр

Народний артист України. Яскравий представник української вокальної школи. З 1982 р. соліст опери Національного театру опери та балету України ім. Т.Г.Шевченка. З 1999 року поєднує роботу викладача кафедри сольного співу Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського з роботою в театрі. У 2010 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри сольного співу. З 2012 р. очолює кафедру сольного співу Національної академії. Олександр Дяченко є повним кавалером орденів “За заслуги” перед Україною.

Ленара Османова
Ленара Османова

Ленара Османова – українська співачка, актриса. Заслужена артистка АР Крим. Викладач естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Фіналістка національного відбору “Євробачення-2009”. Солістка першого українського мюзиклу “Екватор”. Лауреат та володар “Гран-Прi” багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів: “Star sprint -” м. Рим, Фестивалю етнічної культури-о.Сицилія, конкурсу ім.К.Шульженко-м.Харків та багатьох інших. В 2007 році Ленара виспустила свій перший студійний альбом під назвою “Чудовий Крим”, у 2013 році-другий альбом “Небесний герой”. Гастролювала у 29 країнах світу.

Знайди нас тут: