Ukrainian (uk-UA)
Ukrainian (uk-UA)
English (en-GB)

ЖУРІ ФЕСТИВАЛІВ


Пліш Богдан Йосипович

З 2002 року – художній керівник і диригент камерного хору «Кредо». Колектив – володар Гран-Прі 44 Міжнародного хорового конкурсу у м. Толоса (Іспанія, 2012), фіналіст Гран-Прі Європи у хоровому співі (Ареццо, Італія, 2013). Концерти хору проходили в Берліні, Амстердамі, у філармонічних залах Києва, Львова, Донецька, Ужгорода та ін.

У 2013 році Б.Пліш отримав звання «Заслужений діяч мистецтв України» та також був призначений на посаду головного хормейстера Національної опери України. Разом з роботою у театрі, Б.Пліш поєднує творчу діяльність у якості диригента в Національному ансамблі камерної музики ім. Б. Лятошинського. Володар Гран-прі III Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів (2005.), Лауреат Державної премії ім. Л. Ревуцького.

Марко Антоніо Угальде

Диригент з Мехіко. Заснував і, серед іншого, і очолив дитячий хор німецької школи в Мехіко - вокальний ансамбль «Ars Cantata» і студентський хор «Staccato» - Національного університету Мексики UNAM.Марко Угальде (Marco Antonio Ugalde) був призначений професором в проекті для навчання нових хорових диригентів у всій Мексиці. У 2003 році виступив в якості гостя «Centennial Choir» для концерту, представленого Лучано Паваротті в Мексиці. З 2016 по 2018 рік він є одержувачем гранту Національного фонду культури і мистецтв (FONCA), який дає йому можливість здійснювати проекти дослідження та просування музики XX і XXI століть, особливо мексиканської музики.

Бранко Старк

Композитор, хоровий керівник і викладач голосу, викладач Академії мистецтв (Університет Спліт-Хорватія), де викладає вокальну техніку, спів та акторський голос. Він написав понад 300 композицій, за які є лауреатом численних нагород. Його спеціальність - теорія голосу та його науково-педагогічні дослідження та праці, опубліковані на цю тему. Він проводить семінари, майстер-класи, лекції та семінари для хорових диригентів та співаків у всьому світі (Аргентина, Китай, Словенія, Данія, Франція, Великобританія, Мальта, США, Корея, Південна Африка, Іран, Малайзія, Індонезія, Таїланд, Шрі-Ланка, Індія , Гонконг, Філіппіни, Сінгапур, Бруней, Латвія, Росія, Чехія та Іспанія). Пан Старк також є видатним суддею для багатьох міжнародних хорових змагань - понад 100 разів у Німеччині, Австрії, Хорватії, Китаї, Чехії, Японії, Індонезії, Італії, Кореї, Малайзії, Латвії, Литві, Росії, Шрі-Ланці та Таїланді. Він є президентом Хорватської асоціації хорових керівників, керівником Вокальної академії та членом Консультативної ради Міжнародної ради світових хорових ігор.

http://www.brankostark.com

Алессандро Пенто

Алессандро Пенто в даний час веде курси підвищення кваліфікації класичного вокалу і сучасного співу, майстер-клас “Від романтизму до реалізму”.

З раннього віку він бере участь у важливих оперних постановках: 2000 року співпрацював з Академією Чігіана з Сієни під керівництвом Г. Джельметті, в листопаді 2001 року відвідує слухання у Національній академії Санта Чечілія (Рим) для постановки «Леді Макбет» Д. Шостаковича, в тому ж році інтерпретує сучасну оперу “Pinocchio”, інтерпретує Джеронімо в опері “Таємний шлюб” Д. Чимароза, режисер Х’ю Грегорі; Плідна його співпраця в концертах з оркестрами:Sofia festival orkestra, італійський Міжнародний оркестр, Філармонійний оркестр Бакеу, Orchestra Internazionale di Arad, Orchestra Sinfonica del Venezuela, Orchestra Sinfonica Abruzzese.

Алессандро Пенто кваліфікований різними фоніатрами як ліричний тенор, але володіючи великим діапазоном голосу від природи, він має можливість виконувати ролі баритонів. Був високо оцінений великими режисерами.

В 2009 році співає в театрі Teresa Carreno Caracas (Венесуела) для концерту під назвою “Italia sempre” на честь річниці народження Італійської Республіки (концерт транслювався по всьому світу).

Сарібек (Сар) Саргсян

Вірменія/ПольщаАрт Менеджер агентство "Sar Sargsyan Cultural Entertainment". Oфіціальний представник міжнародних асоціацій «Chorus Inside International» і «World Association of Performing Arts» в Польщі. Член журі міжнародних вокальних конкурсів.

Соліст тріо «Тріумф» державної філармонії Вірменії (Єреван), oфіціальний представник міжнародних асоціацій «Chorus Inside International» і «World Association of Performing Arts» в Польщі (Варшава).

У 2007 закінчив вокальне відділення Єреванській держ. консерваторії ім. Комітаса, в 2008 закінчив аспірантуру Єреванській держ. Консерваторії (Республіка Вірменія). Лауреат і володар Гран-прі багатьох міжнародних фестивалів і конкурсів.Концертами виступав в Арцах, Вірменії, Грузії, Росії, Україні, Болгарії, США, ОАЕ, Польщі, Італії, Хорватії, Литві, Іспанії, в Китаї і в інших країнах.

Спільно з академічними виступами розвиває діяльність в естрадному жанрі.

Фабіо Д ‘Орацио

Хормейстер, органіст, клавесиніст.Головний хормейстер театру Маручіно в Кьєті з березня 2002 року.Три кваліфікації діяльності як музиканта. Мав активну концертну діяльність, як соліст і в якості запрошеного диригента в Італії та за кордоном: Франція – Швейцарія – Німеччина – Австрія -Угорщина – Польща – Португалія – Іспанія – колишня Югославія (Всесвітній фестиваль молоді) –Люксембург (Радіо Люксембург) – Бельгія – Голландія – Греція – Туреччина – США – Ізраїль, Мальта, Чехія, Росія. Капельмейстер в Папській Регіональній семінарії Кьєті і професор духовної музики та григоріанського хоралу в Папському Лютеранському університеті в Римі і художній директор Театру Marrucino Кьєті. Обіймав посаду директора хору курсів підвищення кваліфікації в Міжнародному університеті в місті Сульмона. Художній керівник Міжнародного фестивалю «Ліричні голоси Tocco да Casauria»,названий на честь тенора Маріо Ланца і міського фестивалю органної музики Васто, був концертмейстером Камерного оркестру театру Marrucino і ансамблю віртуозів.

Денис Крутько

Хормейстер Національної опери України. Учасник багатьох національних та міжнародних мистецьких подій, конкурсів, фестивалів. З 2007 по 2017 рік вокаліст гурту a cappella «ConCord». Як співак та хормейстер гастролював більш ніж у 30 країнах світу. З 2020 року учасник –соліст та вокального гурту a cappella «ManSound» – найвідомішого акапельного бренду України.

Оксана Вашова

Доктор філософських наук. Президент Європейського Фестивального руху «STARS WAY», президент Всесвітньої спілки культури (Всемирної Унії Культури). Громадський діяч, член журі різних міжнародних конкурсів талантів та краси, художників, Посол Українського туризму у світі.

Оксана Нікітюк

Співачка, диригентка, хормейстерка, музикознавиця.

Викладач відділу хорового диригування КССМШ ім. М. Лисенка (2007–2008) Викладач кафедри оперної підготовки, оркестрового диригування, хорового диригування НМАУ ім. П. І. Чайковського (2010–2021) Солістка Національної Заслуженої академічної капели України «ДУМКА» (2002–2019). Від 2019 по теперішній час – солістка-вокалістка Національного Ансамблю Солістів «Київська камерата». Солістка і хормейстер проекту S.T.Art Foundation «ПРОСТОСПІВ» В. Польової від 2018. У 2016 році отримала Медаль Президента України до 25-річного ювілею Незалежності України. У 2014 році - Грамота Міністерства культури України. Почесна відзнака Парламенту Канади «за значний внесок в культурне життя країни» (1995). Почесна відзнака Уряду провінції Онтаріо (Канада) «за визначну культурну діяльність» (1995). Подяка від Посольства України в республіці Таджикістан «за вагомий внесок у розповсюдженні Української культури» (2014). Від 6 листопада 2009 року Заслужена артистка України.

Ілларія

Українська співачка, композитор, викладач.
У своїх піснях та виконавській манері ILLARIA сміливо поєднує фольклорні мотиви із сучасними музичними тенденціями. А за любов до української лірики та народних пісень артистку часто називають «душею країни». За 10 років сольної кар'єри самостійно створила і видала 3 сольні платівки, взяла участь у численних телепроектах, стала півфіналісткою II сезону вокального шоу "Голос країни" та учасницею Національних відборів пісенного конкурсу "Евробачення" 2014, 2017 та 2018. Разом зі своїм однойменним гуртом ILLARIA перемогла у XII Всеукраїнському фестивалі "Червона рута" та взяла участь у кращих фестивалях країни, таких, як "Atlas Weekend", "Трипільське коло", "Гоголь-фест", "Країна мрій", тощо. Побувала з концертами у Казахстані, Польщі, Італії, Великобританії, Канаді. Працювала у складі журі конкурсів: "Коронація слова", "Сонце за нас", "Яскраві діти України". Також була у складі дрім-тім Олега Скрипки у першому сезоні "Голос. Діти" та національного журі "Дитячого Євробачення 2014" та "Євробачення 2017", викладає вокал у КІМ ім. Р.М. Гліера та започаткувала свою власну вокальну майстерню.

Сергій Магера

Народний артист УкраїниЗакінчив Вищий державний музичний інститут ім. М.Лисенка у Львові(1997). Співав на сцені Львівського академічного театру опери та балету ім..С.Крушельницької. З 1998 року соліст Національної опери України ім. Тараса Шевченка.За високу професійну майстерність відзначений Почесним дипломом Академії мистецтв України (акція “Мистецтво молодих -2001”)

2009 - присвоєно почесне звання “Народний артист України ” 2011 - нагороджений Національною премією України імені Тараса Шевченка Нагороджений орденом "Зірка Італії" (2016 р.), орденом «За заслуги» III ступеня (2017 р.) . Неодноразово на запрошення Монсерат Кабальє приймав участь у концертах «Голоси Монсеррат Кабальє».

2018 р. Виступив під керівництвом видатного диригента сучасності маестро Рікардо Муті у міжнародному проекті «Шляхи дружби».

Гастролював у США, Данії, Німеччині, Італії , Іспанії, Швейцарії, Польщі, Угорщині, Португалії, Голландії, Італії, Росії, Японії та ін.

Сергій Грачов

Сергій Грачов - продюсер, композитор, аранжувальник, творець Творчої Лабораторії TLSG, член національного журі міжнародного конкурсу Євробачення 2017. Музичний продюсер телепроектів «Народна Зірка» (ТРК Україна), «Фабрика Звёзд» (ОРТ, Новий Канал), «Співай,якщо зможеш» (Новий Канал).

У послужному списку Сергія Грачова та його Творчої Лабораторії роботи для Валерія Меладзе, Віри Брежнєвої, гр. МБАНД, Ельвіра Т, Світлани Лободи, СУЛТАН УРАГАН, Ёлки, Жасмін, Ані Лорак, Стаса Михайлова, гр. Нє Ангели, гр, Авіатор, Гайтани, Даши Суворової, Ирини Аллегрової, Таісії Повалій, Анастасії Стоцької , гр. Ундервуд, Вєрки Сердючки, Наталії Могилевської, ДзиДжіо та багатьох інших.

Русова Тетяна Миколаївна

Українська співачка, завідувачка відділу естрадного вокалу, викладач-методист Київського інституту музики імені Р.Глієра. Найвідоміші пісні — «Моя любов, моя земля», «Червона троянда», «В краю дитинства», «Дві колії поза містом», «Журавочка», «Паморозь», «Чого квіти не в’януть», «Часу не гай». Її вихованці — Катерина Бужинська,Тіна Кароль,Злата Огневич, Василь Бондарчук, Мята.

Швачка Анжеліна Олексіївна

Народна артистка України (2012 р.)

Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2016 р.).Народна артистка України (2012 р.)

Володарка Гран-прі, відзнак і премій відомих європейських та українських вокальних конкурсів.Народна артистка України (2012 р.)

Закінчила Національну музичну Академію України ім. П. І. Чайковського (1997, клас нар. арт. СРСР, проф. Г.О.Туфтіної). З 1993 – солістка опери Національної опери України. Виконавиця майже всіх відомих світовій оперній спадщині партій для мецо-сопрано. Виступала з сольними концертами в Азербайджані, Литві, на сцені Національної філармонії України. Брала участь в Оперних фестивалях у Росії, Швеції, Канаді та Франції.Знялася у художньому фільмі «Запорожець за Дунаєм» у ролі Катерини ІІ.Співала на оперних сценах Швейцарії, Голландії, Німеччині, Іспанії, Литви, Латвії, Естонії, Туреччини та інших країнах.Гастролювала у США, Данії, Італії, Німеччині, Швейцарії, Польщі, Угорщині, Франції, Голландії, Бельгії, Японії та інших країнах.Народна артистка України (2012 р.)

Нагороджена орденом «Зірка Італії» (2016 р.).

Kristina Beck-Kukavčić

Професор класичного співу школи Ватрослава Лисинський в Загребі.

Професор-консультант класичного співу (найвище звання серед старшокласників при Міністерстві освіти Хорватії). Викладач Музичної Академії, Університету Загреба для успішних студентів класичного співу, включаючи вокальну техніку, дикцію / драматичну / музичну інтерпретацію.

Толмачов Рубен Владиславович

У 2009 році нагороджений званням заслуженого артиста України.По закінчені аспірантури 2000 році викладає (з 2010 виконує обов’язки доцента) диригування та спеціальні дисципліни на кафедрі хорового диригування Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського.) З 1993 року працює (з 2001 керує) хоровою капелою хлопчиків та юнаків «Дзвіночок»,з якою є лауреатом численних міжнародних конкурсів та фестивалів. Також з1993 року –соліст та аранжувальник вокального гурту « ManSound » – найвідомішого акапельного бренду України. Переможець Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів (Київ 2001 р.). член журі міжнародних конкурсів («Слов’янський Базар» Вітебськ 2005- 2009, «Поющий Мир» Петербург 2007-2010). Автор численних аранжувань та композицій для хору та вокального ансамблю. Директор фестивалю «Музичні зустрічі». Головний хормейстерукраїнського телевізійного проекту «Сlasch of the choirs»

Йозеф Андраш Варі

Генеральний директор організації «Renaissance» в Угорщині , яка вже 15 років займається проведенням міжнародних фестивалів та конкурсів в Угорщині , Болгарії , Словаччині , Турції для різних вікових категорій та номінацій :«Аеда-Європа» Угорщина, (Балатонфюред-Відень-Братислава-Будапешт), «Різдвяні вогні» Угорщина, м. Будапешт, «Cantus» Болгарія , м. Каварна, «Нєптун запрошує в гості» Болгарія , м . Каварна, «Кубок Угорщини з сучасного танцю» БАЛАТОН – БУДАПЕШТ – ВІДЕНЬ, «Балатон-мистецтво-молодість» БАЛАТОН – БУДАПЕШТ – ВІДЕНЬ, МЕГА ПРОЕКТ «ДОЛИНА МИСТЕЦТВ», «Золота осінь » Угорщина, м. Будапешт.

Семененко Ірина Валентинівна

Iрина Семененко - сопрано, з 2000 року заслужена артистка України, з 1990 р солістка Національної опери України, лауреат багатьох українських та міжнародних конкурсів. З 1990 року викладач кафедри сольного співу в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського. Артистка від Бога.

Ольга Нека

Ольга Нека є лауреатом і володаркою Гран-прі багатьох міжнародних конкурсів. Співпрацювала з такими світовими зірками як Рой Ейер, Ерік Марієнталь та іншими відомими знаменитостями; такими групами, колективами як: Океан Ельзи, Мен Саунд, Луї Франк «Esthetic Education», Ірина Білик, Світлана Лобода, Віталій Козловський, Наталія Могилевська, Аліна Гросу, Ассія Ахат, Михайло Турецький, Ірина Отіева, Алессандро Сафіна, Злата Огневич, Лайма Вайкулє, Володимир Гришко та інші. Була солісткою «Радіобенд», голосом шоу «Танці з зірками» з 1 по 3 сезони. Учасниця пісенного конкурсу «Голос країни». Викладач вокалу в шоу «Україна сльозам не вірить». Також Ольга Нека брала участь у проекті каналу 1+1 «Битва хорів» у ролі хормейстера хору Алессандро Сафіна. Нею записані саундтреки і хори до мультфільмів: «Алладін», «Вольт», «Геркулес», «Король-Лев», «Лоракс». Знялася в двох картинах: «Шпигун» (20 сеntury Fox) (2015), і «Що хоче жінка» (Cherchez la femme).

Горбатенко Галина Луківна

Народна артистка України, відомий український хормейстер, професор кафедри виконавських дисциплін Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра. Її професійний досвід – понад п’ять десятиліть роботи з дитячими, навчальними, аматорськими і професійними хорами Києва.

З 1976 року Г. Л. Горбатенко викладає диригування та хорові дисципліни в КМАМ імені Р. М. Глієра. В 1985 році вона створила жіночий хор, художнім керівником і диригентом якого є й дотепер. Хор багаторазово ставав лауреатом престижних європейських конкурсів в Іспанії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Франції. Також виступав з концертами в Італії, Португалії, Ісландії, Росії, Нідерландах та інших.Являється заступником Голови Хорового Товариства України імені Миколи Леонтовича

Кільченко Вілен Олегович

Соліст Київського джазового акапельного секстету «ManSound» (з 2011р.). Викладач естрадного співу у Київській муніципальній академії естрадного і циркового мистецтв (2015-2017р.). Півфіналіст телепроекту «Україна Має Талант 2», у складі чоловічого акапельного ансамблю ConCord. Учасник телевізійного вокального проекту Голос Країни-6.

Зайцева Аіда Набіївна

Народна артистка України. 1982-1988 – хор хлопчиків та юнаків „Дзвіночок” (з 1983 р. – художній керівник). 1988 – по теперішній час – головний диригент хору хлопчиків та юнаків Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім.Л.Ревуцького. З 2001 р. працює викладачем НМАУ ім.П.Чайковського. Хор хлопчиків ім.Л.Ревуцького здобув звання Лауреата у багатьох Міжнародних фестивалях мистецтв в Угорщині, Великобританії, США, Німеччині, Іспанії, Італії, Республіки Білорусь, Польщі, Роcії, тощо. Був учасником програм радіо та телебачення України, Росії, США, Великої Британії. Зайцева А.Н. активно працює у складі Оргкомітету клубу хормейстерів «Тоніка», є головою правління Благодійного фонду «КАНТ».

Давид Джимшиташвілі

1993-2013 р — соліст музичного ансамблю «Квінтет Урмулі», який за 20 років записав шість альбомів. Квінтет «Урмулі» сміливо можна назвати віртуозами Тбілісі. Цей квінтет, який був створений в 1993 році, відразу знайшов своїх шанувальників завдяки своєрідному баченню музичної грузинської культури і віртуозній манері виконання. Коріння народних грузинських мелодій сягають часів середньовіччя, але у виконанні квінтету ця музика звучить несподівано сучасно і актуально. Квінтет «Урмулі» відомий у всьому світі: ними проведено понад 500 концертів у Німеччині, Австрії, Франції, Швейцарії, Іспанії, Канаді, Польщі,Великобританії та інших країнах. І кожен з цих виступів ставав подією в культурному житті тієї чи іншої країни.Грає на унікальних народних музичних інструментах ручної роботи, які поширені в різних куточках Грузії. Так, саламуром, пандурі, дудуки — інструменти, які представляють музичну культуру східної Грузії, а чонгурі, чунірі, чибоні — західні частини країни.

Олексій Бояр

Хоровой дирижер. Хормейстер Мужской академической хоровой капеллы им Л.РевуцкогоДирижер Национальной заслуженной капеллы бандуристов Украины им. Майбороды. Окончил КССМШ им. Лысенко и выпускник НМАУ им. П. Чайковского.

Кумановська Тетяна Миколаївна

Народна артистка України.Була солістою камерного хору ім. Б. Лятошинського (1989) та хору духовної музики «Фрески Києва» (1990–92). Від 1992 – солістка, від 1996 – художній керівник ансамблю «Благовість». Водночас авторка та ведуча програм «Київ-класичний» (1997–2007, телеканал «Київ»), «Тільки класи-ка» (від 2007, телеканал «Вс嬬світня служба українського теле¬бачення та радіо»). Переможни¬ця та лауреатка низки міжнародних і всеукратнских конкурсів та фестивалів. Гастролювала у Німеччині, Великій Британії, Голландії, Італії, США, Канаді, Польщі, Словаччині, Естонії, Ірландії, Болгарії, Бельгії та ін.

Олександр Тарасенко

З 2017 року Олександр Тарасенко очолив Хорове товариство імені М. Леонтовича. Заслужений діяч мистецтв України (1994 рік).

Лауреат Всеукраїнського хорового конкурсу ім.. М. Леонтовича (Київ 1993, 2001 р. р.) Лауреат Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Д. Січинського (Івано-Франківськ 2000 р.)З 1992 року – викладач Рівненського музичного училища. В 1997 -2005 р.р. – завідуючий відділом хорового диригування, диригент студентського хору училища. У 2005-2006 навчальному році – головний диригент хору студентів Національної музичної академії України ім.. П.І. Чайковського . З 2006 по 2011 рік викладач, з 2010 – доцент, завідуючий кафедрою хорового диригування Рівненського державного гуманітарного університету . В квітні 2011 року був призначений директором Рівненської обласної філармонії.

З вересня 2012 року – хормейстер Національної опери України.

Карен Зограбян

З 2013 працює в Вірменському Державному Академічному Театрі опери та балету ім. Олександра Спендіаряна в якості соліста. Багато сольних концертів.

У 2012 брав участь в Грузії в конкурсі «Harmony» і нагороджений Гран-прі. У 2012 брав участь в Болгарії в чемпіонаті світу «World Folk 2012» і нагороджений Золотою медаллю, Золотий Орфей. У 2012 отримав листи подяки від Міністерства культури. У 2013 році брав участь в Іспанії на фестивалі класичного конкурсу «Marathon of Talents » і нагороджений знову Гран-прі. Зараз є президентом «Tenor World Association of Arts».

Павлюк Тетяна

Кандидат искусствоведения, профессор КНУКиИ, Президент продюсерского центра "24 carats of art". Автор и основатель постоянно действующего Мижнароднного культурно-творческого проекта "24 карата искусства».

Radmila Bocek

Cпівачка, вчитель співу та хоровий керівник. Закінчила музичну академію в Загребі з класичного співу. Вона заспівала багато основних партій у багатьох опер і оперети В. А. Моцарта, Б. Сметана, Джоачіно Россіні, Еммеріха Кальмана та інших.

Вона викладає співи в музичній середній школі міста Карловаць і є директором найстарішого хорватського хору ZORA у Карловаці. Цього року хор відзначив 160-річчя. Під її керівництвом хор отримав численні призи на міжнародних хорових змаганнях у Хорватії та інших країнах.

Пономаренко Іван Вікторович

Народний артист України. Соліст Національної опери України імені Т.Г. Шевченка. Професор Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Лауреат Всесоюзного конкурсу вокалістів ім. М. Глінки (1973, 1 премія), та У Міжнародного конкурсу вокалістів ім. П.Чайковського (1974, 1 премія, Золота медаль). Закінчив Одеську консерваторію у 1974 році (клас професора О. Благовидової). У 1971 – 1981 рр. – соліст Одеського, з 1981 – Київського театрів опери та балету. Володіє голосом широкого діапазону, приємного оксамитового тембру. Має записи на радіо, телебаченні.

Скопічева Наталія Михайлівна

Викладач вокалу вищої категорії Гомельського Державного коледжу мистецтв ім. Нестора Федоровича Соколовського. Має відзнаку «Кращий викладач року». Керівник зразкової студії «Еві-Нс». Її вихованці були учасниками «Дитячої Нової хвилі», Дитячого Євробачення та інших престижних конкурсів Білорусі і закордоном. Випускники стали провідними співаками і акторами Білоруського театру опери і балету, театру комедії, деякі продовжили свій музичний шлях в Італії та Німеччині

Ленара Османова

Ленара Османова – українська співачка, актриса. Заслужена артистка АР Крим. Викладач естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Фіналістка національного відбору “Євробачення-2009”. Солістка першого українського мюзиклу “Екватор”. Лауреат та володар “Гран-Прi” багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів: “Star sprint -” м. Рим, Фестивалю етнічної культури-о.Сицилія, конкурсу ім.К.Шульженко-м.Харків та багатьох інших. В 2007 році Ленара виспустила свій перший студійний альбом під назвою “Чудовий Крим”, у 2013 році-другий альбом “Небесний герой”. Гастролювала у 29 країнах світу.

Крутько Ніна Вікторівна

Старший викладач кафедри вокально-хорової майстерності факультету культури і мистецтв Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя.

Лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасної пісні (Молдова, Україна, Естонія,Росія,Хорватія). Веде активну концертну діяльність та бере участь у багатьох престижних мистецьких акціях. За 27 років творчої діяльності увійшла до когорти провідних вокалістів Чернігівщини. Нагороджена багатьма грамотами та дипломами Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, Ніжинського управління культури і туризму,Чернігівського Головного управління культури,туризму та охорони культурної спадщини. Обрана громадою міста Ніжина на звання «Людина року – 2003».

Керівник зразкового театру естрадної пісні «Vivat».

Швед Михайло Богданович

Лауреат премії імені Л.Ревуцького (2011). Кандидат мистецтвознавства (2006). Член Національної Спілки композиторів України (2003).

Від 2011 р. – заступник директора Департаменту формування державної політики у сфері культури, мистецтв та освіти – начальник управління мистецтв. Від 2011 року викладач НМАУ ім. П.І. Чайковського та ЛНМА ім. М.В. Лисенка.

Нагороджений відзнакою Міністерства культури України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» (2012), медаллю „20 років незалежності України” Міжнародного академічного рейтингу популярності „Золота фортуна” (2011), почесними грамотами Міністерства культури і туризму України (2009) та голови Львівської облдержадміністрації (2002), стипендіат Київського міського голови (2009) та Міжнародного благодійного фонду “Смолоскип” (2000-2002 рр.).

Нехотяєва Наталія Миколаївна

Відмінник освіти України, Заслужений працівник культури України, художній керівник та диригент Лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, народного художнього колективу «Дитяча опера» у м. Києві.

Дяченко Олександр

Народний артист України. Яскравий представник української вокальної школи. З 1982 р. соліст опери Національного театру опери та балету України ім. Т.Г.Шевченка. З 1999 року поєднує роботу викладача кафедри сольного співу Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського з роботою в театрі. У 2010 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри сольного співу. З 2012 р. очолює кафедру сольного співу Національної академії. Олександр Дяченко є повним кавалером орденів “За заслуги” перед Україною.

Вежневець Ірина Леонідівна

З 1987 по 1989 — солістка-стажист Національної опери України, стажування у Великому театрі. Робота в якості солістки опери, викладача вокалу та камерного співу (вокальний факультет інституту музики ім. Р.Глієра), викладач вокального факультету Академії ім. Чайковського (Київ), викладач вокалу та вокального ансамблю театрального коледжу артистів кіно і театру, художній керівник народної оперної студії Міжнародного центру культури і мистецтва «Жовтневий палац» (Київ). Досвід режисерсько-постановочної роботи. Великий досвід гастрольної роботи:численні ангажементи в якості солістки опери, концертних програм, сольних концертів у країнах Європи, Північної Америки, Азії.