Щиро раді вітати Вас у Києві – місті багатовікових співочих традицій, що йдуть у далеке минуле! Конкурс створюється за підтримки Київської міської державної адміністрації, за сприянням міністерства культури України та посольств дружніх країн. Учасники представлятимуть свою культуру та традиції співу українському слухачеві. В свою чергу колективи та солісти з України з радістю запропонують свої виступи на спільному святі пісенної та хорової творчості, де міжнародною мовою є музика.

До участі у конкурсі-фестивалі запрошуються всі бажаючі хорові колективи світу, ансамблі, включаючи церковні та навчальні колективи при профільних музичних навчальних закладах та вокалісти, незалежно від регіону чи країни різних вікових категорій. Конкурс-фестиваль «Victoria» спрямований не тільки на підтримку та розвиток вокально-хорового мистецтва, виявлення талановитих виконавців, колективів, викладачів серед учасників, але й пропаганду української вокально-хорової школи серед учасників різних країн. Встановлення нових дружніх контактів між учасниками з різних країн, взаємне зближення людей і народів дає можливість обміну досвідом роботи для викладачів, керівників, виконавських колективів, роз ширення репертуарного кругозору.

Запланований міжнародний діалог з диригентами та сольними виконавцями. Склад журі представлятимуть провідні професіонал и в вокально - хорового напрямку з різних країн . Щиро зичимо усім Вам яскравих та довершених виступів на конкурсі та концертах. Творчості й натхнення у Вашій діяльності!